28.03.2020 20:00 / KATOWICE / MCK

Miuosh w trasie koncertowej promującej nowe wydawnictwo! Premiera albumu „Powroty” odbędzie się 24 stycznia 2020 roku. Albumowi towarzyszyć będzie trasa, która obejmie 16 miast w Polsce. Płytę zapowiada singiel o tym samym tytule. Miuosh bilety na koncerty z trasy Powroty już w sprzedaży!

Miłosz „Miuosh” Borycki udowodnił, że jest artystą wszechstronnym i przełamuje bariery w polskiej muzyce. Po spektakularnym koncercie Scenozstąpienie na Stadionie Śląskim dla ponad 40 tysięcznej publiczności oraz projektach specjalnych z orkiestrą NOSPR nadszedł czas na powrót do studia i kolejny album solowy.

Miuosh Powroty

Efekt wielomiesięcznej pracy poznaliśmy w styczniu tego roku kiedy ukazała się płyta „Powroty”. Na albumie pojawiło się wielu niespodziewanych gości, a za produkcję i warstwę muzyczną odpowiada uznany producent – Michał „Fox” Król. Na kanale YouTube Fandango Records można zobaczyć premierowe video do nowego utworu Miuosha oraz posłuchać go w serwisach streamingowych. Teledysk został wyreżyserowany przez Alana Willmanna i Mateusza Witkowskiego.

Bilety na: https://www.ebilet.pl/muzyka/hip-hop-rap/miuosh/

W artykule wykorzystano materiały prasowe organizatora.