Pamiętacie dwa poprzednie artykuły z super ciekawym wydarzeniem na lodzie. Mamy dla Was niespodziankę!

Obserwujcie jutro nasz instagramowy i facebookowy profil, na każdym z nich będą do wygrania 3 podwójne bilety na „Holiday on Ice” 29 Marca w Arenie Gliwice. Szczególnie Was zachęcamy do wzięcia udziału bo zasady konkursu będą naprawdę proste.

Dla tych którzy zastanawiają się czy warto uczestniczyć w tym wydarzeniu mamy dla Was małą zachętę.

Niebezpieczne i zadziwiające ewolucje w wykonaniu mistrzów

Karkołomne ewolucje na lodzie i ponad nim, tańce solowe i w grupie, zaskakujące piruety i skoki – to wszystko zobaczyć będzie można podczas przedstawienia Holiday on Ice.

O naprawdę dużym stopniu trudności, jaki Holiday on Ice prezentuje od wielu lat, niech świadczy fakt, że po wykonaniu skoku, łyżwiarze figurowi lądują na lodzie z nadzwyczajną siłą ponad 500 kilogramów. Jest to mniej więcej sześciokrotność ich własnej wagi. Dlatego też do rewii trafiają nieprzypadkowe osoby – medaliści krajowych i międzynarodowych mistrzostw w łyżwiarstwie figurowym na lodzie. Wysoki poziom rewii gwarantuje także niezrównana Katerina Witt, mistrzyni olimpijska, świata i Europy w tej dyscyplinie. Była sportsmenka jest ambasadorką Holiday On Ice.

Historia miłości opowiedziana na lodzie

Holiday on Ice powraca do swoich początków. Historia opowiedziana w najnowszym przedstawieniu przypomina prawdziwą miłość, jaka zdarzyła się podczas castingu do rewii na początku jej działalności. Widowisko na lodzie i ponad nim, pełne niesamowitych ewolucji, skoków i piruetów.

Z okazji 75-lecie istnienia Holiday on Ice, rewia powraca do historii, która zdarzyła się naprawdę. – Cały program jest historią miłosną i pokazuje, jak Holiday on Ice było tworzone. Kiedy wiele lat temu do rewii impresario Collin przeprowadzał casting, na przesłuchania zgłosiła się Scarlet, w której się zakochał. Właśnie ona jest główną bohaterką tego spektaklu – mówi Madison Vinci, odtwarzająca pierwszoplanową rolę damską w widowisku SHOWTIME. Łyżwiarka jest m.in. brązową medalistką mistrzostw Stanów Zjednoczonych juniorów w 2011 z Salt Lake City w kategorii solistek. Na tafli Holiday on Ice partneruje jej Colin Grafton, który ma na swoim koncie m.in. także brąz juniorskich mistrzostw USA, ale w parach tanecznych. – To dla mnie niesamowity przywilej, że mogę bać udział w tej rewii. Oprócz jazdy na łyżwach, w widowisku jest cały ogrom sztuki aktorskiej. Spędziłem wiele czasu na tym, by nauczyć się mojej postaci. W tej prawdziwej historii pokazane są nie tylko wzloty, ale także upadki: zakochanie, odkochanie, ponowna miłość… Wszystkie te próby i udręki pokazują, że to jest jak najbardziej prawdziwa i życiowa historia – mówi Colin Grafton.

Bilety dostępne są za pośrednictwem strony www.prestigemjm.com.
Istnieje możliwość zamówień grupowych w dobrych cenach z rabatami i gratisami. Przy zakupie minimum 10 wejściówek obowiązuje zniżka 15% od ceny biletów Do zamówienia dołożony zostanie jeden bilet gratis. Przy zakupie minimum 15 wejściówek – zniżka 20% od ceny biletów plus 2 bilety gratis. Przy zakupie minimum 25 wejściówek – zniżka 30% od ceny biletów + 3 bilety gratis. Rabaty łączą się z innymi zniżkami dla dzieci i emerytów. Zamówienia grupowe należy składać pod adresem d.celmer@imprezyprestige.com. Na wydarzenie zapraszają Miasto Gliwice i Prestige MJM.

W artykule wykorzystano materiały prasowe organizatora.

Kategorie: Eventy