W Katowickiej zapowiada się interesujące wydarzenie, pierwsze takie w historii galerii. Na miejscu, aż przez trzy dni, przy sześciu nowoczesnych stanowiskach rozgrywane będą rekreacyjne wirtualne pojedynki oraz zawody, w których zdobyć można nagrodę o wartości wynoszącej nawet 2 000 złotych. Do udziału w Turnieju FIFA20 obowiązują uprzednie zapisy. Festiwal Gamingowy odbędzie się w dniach 27-29 lutego. Gościem finałowej fazy rozgrywek będzie Adrian „Kamyk” Kamiński.

fot.materiały prasowe

Amatorzy e-sportu mogą już zacierać ręce i intensyfikować treningi, gdyż już niebawem będą mieli szasnę sprawdzić swoje umiejętności w starciach z innymi graczami. Nie gdzie indziej, tylko w centrum miasta w Galerii Katowickiej powstanie specjalna Strefa Gamingowa, wyposażona m.in. w 12 padów i składająca się z sześciu stanowisk, pięciu dużych monitorów oraz pokaźnych rozmiarów ekranu LED. To tu miłośnicy gier komputerowych będą mogli zrelaksować się przy hitowych produkcjach sportowych, survivalowych czy zręcznościowych oraz podejrzeć, jak radzą sobie w nich inni uczestnicy zabawy. Udział w wydarzeniu to także doskonała okazja, aby spędzić czas z najbliższymi i zmierzyć się w rodzinnych zmaganiach. Dodatkowo w Katowickiej, w dniach 27-29 lutego, odbędzie się również dwuetapowy Turniej FIFA20. Fani kultowej serii, biorący udział w zawodach, powalczą o jedną spośród czterech nagród w tym o główną wygraną, czyli kartę podarunkową o wartości 2 000 złotych. Formularz zgłoszeniowy, szczegółowy harmonogram oraz regulamin udziału w Turnieju FIFA20 dostępne są pod adresem: https://tiny.pl/t62vc. Liczba miejsc jest ograniczona.

To jednak nie wszystko! Organizatorzy, dla sympatyków internetowej twórczości, przygotowali jeszcze jedną niespodziankę – możliwość spotkania idola z sieci. 29 lutego, podczas fazy finałowej zawodów FIFA20 pojawi się Adrian „Kamyk” Kamiński – jeden z popularniejszych twórców materiałów poświęconych tematyce FIFA na polskim YouTube.

Strefa Gamingowa będzie działała w części restauracyjnej, na poziomie +2, w dniach 27-28 lutego od 11:00 do 21:00 oraz 29 lutego w godz. 10:00-21:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Źródło: Galeria Katowicka

Kategorie: Lifestyle